Feladatok

Az SOS-BM Sofőr Kft. Gépkocsivezetőket / Sofőröket keres.

Jelentkezését várjuk mindazoknak, akik mobiltelefonnal és saját autóval rendelkeznek.
Feladataink közé tartozik, hogy rövid távon biztosítunk Sofőrt azon Ügyfeleink részére, akik saját gépkocsijuk vezetését Vállalatunkra bízzák.

Bázis, vagy más néven gyűjtő sofőr ( saját gk. szükséges ) és ügyfeles pozícióra is van lehetőség pályázni.

Éjszakai sofőrszolgálat:
hétköznap
vasárnaptól - csütörtökig (jellemzően 20:00-1:00),

Hétvégén
péntek - szombat (jellemzően 20:00 - 3:00)

Választható órabér (1700 Ft/ bázis és 2000 Ft / ügyfeles ), vagy százalékos elszámolás.
Akár napi kifizetés is választható.
Túlórával és borravalóval érdemes számolni.

Juttatások:
Telefon hozzájárulás.
Saját autó használat esetén üzemanyag és gépjárműhasználat-térítés.

Budapesti vagy közeli lakóhely előny, saját gépkocsi előny.
Legalább 5 éves jogosítvány elvárás !!!
Kérek minden jelentkezőt, hogy a Jelentkezem gombra kattintva küldjék el jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat.

Elvárások

Legalább 5 éves jogosítvány
Budapesti vagy közeli lakhely előny

Fényképes önéletrajz