Feladatok

Fémker Kft. győri telephelye felvételt hirdet gépkocsivezető munkakörben.

Feladat: különböző fémhulladékok szállítása, rakodás.

  • Munkavégzés helye: Győr

Elvárások

  • C+E kategóriás jogosítvány,
  • GKI-kártya, vezetési gyakorlat.
  • Megbízhatóság, fizikai munkabírás, érvényes C+E kategóriás jogosítvány, digitális sofőrkártya.

Előnyt jelent

  • Darukezelői vizsga,
  • ADR-vizsga, forgózsámolyos pótkocsival, autóra szerelt daruval, multiliftes, konténeres autóval szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások, egyműszakos munkarend.
  • Nem kell napokat - heteket - távol lenned a családodtól, otthonodtól, nem kell több műszakban dolgoznod.
  • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és a jó hangulatot.

Jelentkezni személyesen vagy e-mail útján Mike Dániel telepvezető helyettesnél.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.