Feladatok

Gépkezelő munkatársat keresünk emelőkosaras tehergépkocsira.  Amennyiben érdekel a munka, jelentkezz bátran!

Feladatok:
  • emelőkosaras autó vezetése az adott munkaterületekre,
  • talpalás, irányítás,
  • esetenkénti gép karbantartása,
  • telephelyi munkák alkalomszerű végzése.

Elvárások

Olyan jelentkezőket várunk, akik rendelkeznek érvényes C kategóriás jogosítvánnyal és nem jelent problémát alkalomadtán a vidéki munkavégzés.

Előnyt jelent

Előny az emelőkosaras gépkezelői igazolvány (4224), vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és műszaki beállítottság.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • hossztávú stabil munkalehetőség,
  • lehetőséget biztosítunk a munkához kapcsolódó egyéni képzésekhez (gépkezelői bizonyítvány megszerzése),
  • vidéki munkavégzésnél kiküldetési díj elszámolása és komfortos szállás biztosítása egyéni elhelyezéssel,
  • a munkaterületre való kijárás teljeskörű térítése,
  • pótlékok kifizetése,
  • munkaruha és egyéni védőfelszerelés biztosítása.

Céginformáció

Cégünk stabil megbízható háttérrel rendelkezik. 2004 óta foglalkozik emelőkosaras gépjárművek bérbeadásával.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!