Feladatok

Budapest Liszt Ferenc Repülőtér közelében elhelyezkedő 4*-os szálloda keres VIP Parkoló üzemegységébe főállású Sofőr munkatársat.
Feladatok:
  • parkoló, és szállodai vendégek reptéri transzferének precíz lebonyolítása
Előnyt jelent:
  • ügyfél orientált személyiség
Amit ajánlunk:
  • versenyképes jövedelem
  • kiváló csapat
  • Cafeteria: személyzeti étkezés, munkaruha

Elvárások

Elvárások:
  • 102-es B kategóriás jogosítvány
  • személygépkocsis személyszállító vizsga
  • Pav II. vizsga
  • több éves aktív vezetési gyakorlat
  • megbízhatóság, precizitás
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfél centrikus gondolkodásmód
  • problémamegoldó készség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Jelentkezéskor kérjük csatolja magyar nyelvű Önéletrajzát a bérigény megjelölésével.
Cégnév: AIRPORT HOTEL BUDAPEST**** superior