Feladatok

  • Sofőri feladatok ellátása, húsáru szállítása, pakolása
  • Áruátvétel, áru összekészítése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Korai, pontos munkakezdés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Jó probléma megoldó képesség

Előnyt jelent

  • 5-10 éves gyakorlat sofőrként, különös tekintettel az élelmiszeriparra

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő és heti öt napi munkavégzés hétfőtől péntekig
  • Szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Több, mint 20 éve stabilan működő magyar mikrovállalkozás vagyunk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

Cégnév: SZÍNHÚS 2000 Kft.