Feladatok

Csepeli munkavégzésre tapasztalattal rendelkező sofőröket keresünk azonnali kezdéssel!

Feladatok:
  • Szőnyegek és textíliák szállítása a tisztító szalonba
  • Tisztítás után azok visszajuttatása  a partnerekhez

Elvárások

Vezetési tapasztalat "B" kategóriás jogosítvány 
jó fizikum 
jó terhelhetőség 

Amit kínálunk

Munkaidő:
  • hétfőtől- péntekig : 6:00-14:30 vagy 8:00-16:30 
Bérezés:  1800 Ft/ óra + ebéd hozzájárulás 
Próbaidő ( 3 hónap) letelte után + 20% jelenléti bónusz 
 
Cégnév: Deluxe Ruhatisztító Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Felsővezetői sofőr Pest megye

A MOL Nyrt. Kabinet Iroda szervezetének csapatába kiváló vezetéstechnikai ismeretekkel rendelkező Felsővezetői sofőrt keresünk. Hogy mivel foglalkozik ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Sofőr-áruterítő Győr-Moson-Sopron megye

B kategóriával darabáru terítésre-házhoz szállításra Győr környéki  sofőrt keresünk. Az autón rakodó-kocsi kísérő is van. A szállított áru ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE