Site Solution Mérnök 3D

Feladatok:

  • Tervezéssel kapcsolatos projektekhez műszaki megoldások biztosítása (vezeték nélküli hálózatok, telephelyépítés)

  • Vezeték nélküli hálózatokhoz kapcsolódó projektek műszaki tervezése az ügyfél igényeinek és a projekt specifikációinak megfelelően

  • Projektek dokumentálása (pl.: műszaki jegyzet, mennyiségjegyzék, rendelési javaslat, csatlakozási diagramok)

Elvárások:

  • Távközlési ismeretek (berendezések, technológiák, hálózati konfiguráció, stb.)

  • Optikai hálózatokkal kapcsolatos ismeretek

  • Német, francia, spanyol, vagy holland nelyvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Medicover egészségbiztosítás

  • BKK bérlet

  • Éves teljesítménybónusz

  • Céges laptop és SIM kártya

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 1eb324
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni