Jelentkezz közúti áruszállítással és szállítmányozással foglalkozó nemzetközi partnercégünk magyarországi csapatába Senior truck planner

Feladatok:

  • Gépjárművezetők irányítása és napi szintű ellenőrzése
  • Napi, heti és havi menetrend létrehozása a járművezetők részére
  • Minél hatékonyabb útvonalak kidolgozása az időben történő szállítások érdekében, lehetőség szerint az üzemanyagköltségek minimalizálása mellett
  • Piaci trendek elemzése, valamint a jövőre vonatkozó célkitűzések meghatározása a felsővezetéssel együttműködve
  • A fuvarok közben felmerülő problémák azonnali, gyors megoldása
  • A folyamatok javításának és optimalizálásának lehetőségeinek azonosítása, új kezdeményezések bevezetése
  • Lehetséges kockázatok és bizonytalanságok azonosítása, kockázatcsökkentési stratégiák kidolgozása
  • A raktárral való folyamatos együttműködés, a rakodási ütemezések priorizálása, a bekövetkezett változások figyelembevétele
  • Folyamatos kapcsolattartás az európai megbízókkal és a gépjárművezetőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség logisztika, ellátási lánc vagy hasonló területen
  • Magabiztos szerb és/vagy albán nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Rendezett, modern munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés, céges mobiltelefon és laptop
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő nemzetközi cégnél
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 9ed655
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni