MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe
A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

Az ausztriai telephelyek – Siegendorf és Bécs mellett a MELECS a kínai Wuxiban, a mexikói Queretaroban és a magyarországi Győr városában is rendelkezik üzemekkel. A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek hátsó LED lámpák, szenzorok, és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása érdekében a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársat keres nappalos munkarendbe a következő munkakörbe:

Senior hálózatüzemeltető mérnök

Feladatok:

  • A teljes informatikai hálózat üzemeltetése és felügyelete (belső képzés után)
  • külső szolgáltatók koordinálása, központi kapcsolattartó személy az operatív menedzsment területén, valamint a projektekben
  • IT eljárások, dokumentációk elkészítése, aktualizálása
  • aktív eszközök (firewall, router, switch) adminisztrációja, konfigurációja és felügyelete
  • hálózati infrastruktúra tervezése, bővítése, karbantartása, és rendszerkörnyezet optimalizálása
  • Koncepciók és megoldások kidolgozása a hálózat- és információbiztonság területén
  • Hibaelemzés és hibaelhárítás (Level 2 és Level 3)
  • VPN security management

Elvárások:

  • Informatikai vagy információbiztonsági képzettség BSC/MSC.
  • Kb. 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a hálózattechnológia vagy a hálózatadminisztráció területén .
  • Ideális esetben rendelkezik tanúsítványokkal a hálózati és/vagy biztonsági szektorban.
  • Rugalmas, erős ügyfélközpontúsággal rendelkezik.
  • Kiváló angol nyelvtudással rendelkezik, és hajlandó folyamatos szakmai képzésben részt venni.

Előnyt jelent:

  • 10 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a hálózattechnológia vagy a hálózatadminisztráció területén .

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes tovább fejlődésre
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Információbiztonság
Cégnév: MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe