Feladatok

Az új kolléga feladata lesz
- a portfólió nyilvántartó szoftver kezelése, tranzakciók végrehajtása
- MNB részére küldendő jelentések előállítása, adminisztrációja
- szükség esetén az irodavezető munkájának a segítése, illetve helyettesítése
- az Alapkezelő szabályzatainak éves felülvizsgálása
- szoros együttműködés a compliance kollégával, belső ellenőrrel, a könyvelővel és a könyvvizsgálóval
- folyamatos kapcsolattartás a letétkezelővel
- új alapok indulásának támogatása, az ezzel kapcsolatos adminisztráció segítése.

Elvárások

Elvárás, hogy a jelöltnek
- legalább gimnáziumi érettségije és
- befektetési alapkezelőnél back office területen szerzett minimum 2 éves tapasztalata legyen, ismerjen portfolió nyilvántartó rendszer(eke)t,
- MNB-vel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalata legyen,
- MS office programokat magabiztosan tudja kezelni.

Előnyt jelent

- TRIAS nyilvántartó rendszer ismerete
- ingatlanpiaci ismeretek
- angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Az alapkezelő jelenleg kettő ingatlanalapot kezel és a következő években további ingatlanalapok indítását tervezi. Ezek sikeres kezelésének egyik alapköve, hogy a jól működő back office rendszer több alap kiszolgálását is el tudja végezni.  A rugalmas munkavégzés mellett versenyképes jövedelmet kínálunk, és egy támogató, jó hangulatú csapat részese lesz az új kolléga.

Céginformáció

A Selection Capital Zrt.-t 2020 nyarán alapították. Többségi tulajdonosa több évtizedes sikeres ingatlanfejlesztési múlttal rendelkező cégcsoport, amely bizonyos fejlesztéseket az alapkezelő által kezelt ingatlanalapokon keresztül valósít meg. Az alapkezelő egy kis létszámú, de nagy hozzáadott értékű vállalkozásként működik, amely az ingatlanfejlesztésre létrehozandó alapok mellett ingatlanvásárlásokra specializálódott alapokat is fog kezelni.

A jelentkezéshez kérünk egy szakmai önéletrajzot is csatolni, illetve örömmel vesszük, ha motivációs levelet is kapunk!
Cégnév: Selection Capital Ingatlan Alapkezelő Zrt.