Feladatok

Alapvető feladatkör:
  • Anyagelőkészítési, bontási, válogatási feladatok ellátása
  • Készárú paletták összeállítása
  • Gépkezelési feladatok ellátása (Cégünk képzést biztosít)
Szakirányú képesítésekre Céges kereteken belüli lehetőség

Elvárások

  • Precíz Munkavégzés
  • Munkára alkalmas állapot
  • Munkahelyi Előírások betartása
  • Csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat, anyagismeret.

Amit kínálunk

  • Fizetés megegyezés alapján
  • Fizetésen felüli juttatások +  Cafeteria
  • Cégünk biztosít munkaruházatot melynek tisztán tartásáról gondoskodunk
  • Munkavédelmi eszközök és védőfelszerelések biztosítása
  • Egy műszakos ( 5 napos Munkarend)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Klimatizált Étkező/Pihenő helyiség
  • Üzemanyag/Bérlet Költségtérítés
  • Változatos munkakörnyezet (Nem monoton munkavégzés)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Cégnév: FÉMKER EAST Kft.