Feladatok

  • Vásárlók fogadása, vásárlókkal való nyitott kommunikáció
  • Vásárlók teljeskörű kiszolgálása, a márka és a termékek bemutatása, termékek ajánlása a vásárlók igényeinek megfelelően, a termékek megfelelő csomagolása/díszcsomagolása
  • Eladótér és raktárak rendben tartása, áruátvétel, kasszakezelés, üzlet nyitása és zárása
  • Az üzletmenettel kapcsolatos egyéb napi feladatokban való részvétel

Elvárások

  • Min. középiskolai végzettség
  • Vevőorientáltság, kitűnő kommunikációs készség
  • Erős csapatjátékos szellem, proaktív hozzáállás
  • Nyitott, pozitív attitűd, udvarias viselkedés
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Egyéb nyelvtudás
  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős pozíció
  • Családias munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria

Céginformáció

A GHRAOUI Csokoládé több, mint két évszázad óta elkötelezett a magas minőség és a kiválóság iránt. Ez idő alatt kivételes tapasztalatot szerzett a kézműves édességek és csokoládékészítés terén.
A GHRAOUI Csokoládé csapata büszke arra, hogy csokoládéi 2017 óta Magyarországon készülnek.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldd el nekünk magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!