Feladatok

  • Új üzleti kapcsolatok kiépítése, üzletfejlesztés
  • Meglévő partnerek rendszeres látogatása, folyamatos kapcsolattartás az áruházak, nagykereskedők vezetőivel, készletek ellenőrzése, termékek fogyásának folyamatos nyomon követése, elemzése
  • Kereskedelmi csapattal való proaktív együttműködés
  • Vállalaton belüli folyamatos kapcsolattartás a kiszolgálási szint maximalizálása érdekében
  • Értékesítési adatok, piaci információk begyűjtése és elemzése
  • Partnerekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú főiskolai végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány és Budapesti helyismeret
  • Rendkívüli nyitottság és kiváló kommunikációs készség
  • Analitikai gondolkodásmód
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség
  • Nagyfokú munkabírás
  • Számlaképes vállalkozók jelentkezését várjuk

Előnyt jelent

  • Szlovák vagy cseh nyelv ismerete
  • Több éves tapasztalat az FMCG szektorban

Amit kínálunk

  • Karrier lehetőség
  • Versenyképes alapbér plusz teljesítményarányos jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Részleges Home Office
  • Céges gépjármű
  • Céges telefon

Céginformáció

Cégünk 1991 óta tevékenykedik a csomagolt bagett- és szendvics-gyártás és -forgalmazás területén, és ezen készségek jelentik egyik kulcsfontosságú kompetenciánkat. Bagettjeinkhez és szendvicseinkhez saját pékségünkben sütjük a péksüteményt, saját majonézt és önteteket gyártunk, valamint húsokat sütünk vagy zöldségeket grillezünk.
Megrendeléseinket saját információs rendszerünk (DMS) kezeli, míg a termékek disztribúcióját 4 depóból, saját járműflottánkkal biztosítjuk. Évente 30 000 000 darab terméket gyártunk és 2 500 értékesítési helyet látunk el.
Cégünk büszkén foglalkoztat több mint 700 alkalmazottat, akik elkötelezettek a kiváló minőségű és friss termékek előállítása iránt. Ezen évtizedek alatt kiépített tapasztalatunk és elkötelezettségünk révén cégünk kiemelkedik a bagett- és szendvics-ipar területén.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.
Cégnév: CROCODILLE HU KFT.