Feladatok

  • Márka menedzsment
  • Viusal merchandiser
  • Marketing támogatása
  • Aktuális kollekciók összeállítása és előrendelések megtervezése, lebonyolítása
  • Forgalmi tervek kialakítása, az éves üzleti terv megvalósítása
  • A márka központjával való szoros együttműködés angol nyelven
  • Új és meglévő parnerekkel való kapcsolattartás
  • Készletek optimalizálása, akciók, ajánlatok készítése
  • Riportok, elemzések rendszeres készítése

Elvárások

  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás, több éves gyakorlat írásban és szóban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeretek, Excel
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhető, sikerorientált, optimista személyiség
  • Kiváló problémamegoldás, csapatszellem, kreativitás

Előnyt jelent

  • Szakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettség
  • B. kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Laptop és mobiltelefon
  • Fejlődési lehetőség és változatos feladatok
  • Egy dinamikusan fejlődő cég, fiatalos csapattal
  • Kutyabarát munkahely

Céginformáció

Nemzetközi cég keres csapatába egy precíz, önálló munkavégzésre és csapatmunkára is alkalmas munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja fényképes önéletrajzát (magyar és angol), a fieztési igény megjelölésével.

Cégnév: OVERBRANDS KFT.