Feladatok

  • Ügyfélkör folyamatos bővítése a terveknek megfelelően
  • Szoros kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel és közreműködés problémáik megoldásában (kizárólag üzleti ügyfelek),
  • Új szolgáltatások bemutatása és értékesítése meglévő ügyfeleknek
  • Kooperáció más területen dolgozó kollégákkal (PPC, adatfeldolgozás, pénzügy)
  • Potenciális és inaktív partnerek megkeresése az ügyfél-adatbázisunk alapján

Elvárások

  • Online értékesítésben és/vagy digitális ügynökségnél szerzett tapasztalat
  • Erős ügyfél-orientált szemlélet
  • Légy elkötelezett, precíz, a munkádra igényes és ne félj az új feladatoktól!
  • Excel és Word programok alapszintű ismerete
  • Angol nyelv középszintű ismerete (elsősorban írásban)
  • Valamely nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban az alábbiak közül: román, francia, német

Előnyt jelent

  • Google Ads termékek ismerete (főleg Google Shopping)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (fix alapbér + havi teljesítmény alapú bónusz), korlátlan mobiltelefon használat, laptop, cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér, családbarát munkahely
  • Betanulási időszakot követően home-office lehetőség (hybrid munkavégzés)
  • Fejlődési és tanulási lehetőség; ha érdekel az e-kereskedelem, akkor a legjobb hely a szakmai fejlődésedre!

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A ReachRise Digital Zrt. az Olcsóbbat.hu, Kirakat.hu és a PriceCenter.ro ár-összehasonlító oldalak tulajdonosa és üzemeltetője. Magyarországi oldalaink közel 20éve a hazai piac meghatározó szereplői ár-; és termék-összehasonlító oldalként. Az elmúlt években további digitális B2B termékekkel bővítettük szolgáltatásaink körét, melyekkel piacvezető pozíciót töltünk be a hazai Google Shopping hirdetési piacon. Az elmúlt évek dinamikus növekedését biztosítandó keressük új kollégánkat sales/account manageri pozícióba.

Ha munkát és nem csak egy állást keresel, pontosan tisztában vagy a feladatokkal, valamint megnézted legalább egy weboldalunkat, hogy mivel is foglalkozunk, és szívesen dolgoznál csapatunkban, küldd el fényképes önéletrajzod a jelentkezem gombra kattintva!