Feladatok

  • A portfólióban lévő ügyfelekkel kapcsolattartás, együttműködések fejlesztése, új ügyfelek felkutatása és megszerzése
  • Árajánlatok, prezentációk készítése, tárgyalások lefolytatása, szerződések előkészítése, utánkövetése
  • Elemzések és rendszeres jelentések készítése a vezetőség számára
  • Szoros együttműködés a marketingkommunikációs és a rendezvényszervező területtel, továbbá folyamatos kommunikáció a médiaportfolió vezetőjével
  • Nemzetközi autó-motorsport rendezvények, iparági trendek és piaci változások naprakész nyomon követése, új üzleti lehetőségek azonosítása a folyamatos növekedés érdekében
  • TRP Hungary által szervezett rendezvények és ahhoz kapcsolódó szolgáltatások, termékek értékesítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy üzleti terület)
  • Minimum 2 év értékesítési tapasztalat B2B szektorban
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • Jó tárgyalási és problémamegoldó készségek
  • Proaktív, eredmény és ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó megjelenés és professzionális fellépés
  • Önálló munkavégzés, precizitás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Rendezvények esetén hétvégi munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Microsoft termékek (Word, Excel, Powerpoint) ismerete

Amit kínálunk

  • Bejelentett főállású munkaviszony
  • Változatos projektek
  • Mobiltelefon és laptop a munkavégzéshez
  • Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos jutalék
  • Fiatalos, lendületes csapat és jó munkakörnyezet
  • Rugalmas munkavégzés és home office lehetőség

Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és korábbi referenciákkal.

Cégnév: TRP Hungary Kft.