Feladatok

Ebben a munkakörben napjaid nagy részét az áruk értékesítéséhez kapcsolódó munkafolyamatok és adminisztrációs teendők teljes körű kezelése teszi ki. Jelenti ez az áruk előkészítését, vállfázását, a vállfázott termékeket eladó térben történő elhelyezését, valamint a visszáruk beszedését, szállításra történő összekészítését és részt veszel a havi leltárban. Fontos feladatod lesz a kassza kezelés és a napi adminisztrációs feladatok ellátása. Kommunikációddal segíted a vásárlókat és pontos információkat nyújtasz az üzlet működésével és a termékekkel kapcsolatosan. Nem utolsó sorban hozzád (is) fog tartozni az üzlethelyiség tisztán és folyamatos rendben tartása.

Elvárások

Rendelkezel kereskedelmi tapasztalattal? Kedves vagy és pozitívan látod a világot? Érdekel a divat? Jól tudsz csapatban dolgozni és nem ijedsz meg a kihívásoktól sem? Ebben az esetben hirdetésünk neked szól.

Amit kínálunk

Egy olyan céghez van lehetőséged most csatlakozni, ahol szakmai és emberi fejlődés vár rád. Amennyiben motiváló számodra, hogy ebben a pozícióban úgy bizonyíts, hogy képes vagy további eredményekért hajtani, akkor a vezetői előrelépés lehetősége is megnyílik számodra.

Céginformáció

Szeretnénk bebizonyítani, hogy a divat nem csak a trendekről szól, a használt ruhák között is rátalálhatunk azokra a tökéletes darabokra, amelyek éppen hozzánk illenek. Ez a mottónk: szeresd újra!
Barátságos hangulatú üzleteinkben az általunk gondosan válogatott, előszeretett ruhadarabokkal töredékáron lehet márkás kincsekhez jutni, amivel a bolygónak is jót teszünk.
Olyan munkatársat szeretnénk, aki szívesen részt vesz az előszeretett ruhák népszerűsítésében a vásárlókkal való személyes kapcsolattartás és a tökéletes vásárlói élmény megteremtése révén. Ennek a feladatnak a megvalósításához van Rád nagy szükségünk!

Jelentkezésedhez kérjük csatold friss, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzod!
Cégnév: MITU SHOP Kft.