Feladatok

  • Pénztárgép kezelése, pénztárosi feladatok ellátása, fizetőeszközök kezelése
  • Termékek kihelyezése
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • A munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások

  • Határozott személyiségű,
  • lelkes, jó kommunikációs készséggel rendelkező,
  • vevőközpontú hozzáállású,
  • dinamikus csapatban dolgozni szerető

Előnyt jelent

- jó kommunikáció készség
- eladói érzék és vevőközpontú hozzáállás
- csapatszellem
- pénztárgép ismerete
- jó állóképesség
- lelkes és pozitív személyiség

Amit kínálunk

- stabil vállalati háttér és hosszútávú munkahely
- karrier lehetőség
- vidéki dolgozóinknak bérlet támogatás
- belső vásárlási kedvezmény
- lendületes, dinamikus, összetartó csapat
- kihívásokkal színesített, változatos munkanapok
- pályakezdő munkatársak jelentkezését is várjuk

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva vagy személyesen üzleteinkben.

Cégnév: Cream Használtruha