Feladatok

  • A repülőtéri kapacitásigények elemzése változatos eszközök, módszerek és technológiák alkalmazásával
  • Utas- és poggyászáramlás  modellezése, az eredmények értelmezése és fejlesztési javaslatok előkészítése
  • Alapterület igények felmérésében való részvétel a jövő repülőtéri infrastruktúrájának tervezéséhez
  • Adatvezérelt elemzések elvégzése
  • Adatok gyűjtése és összeállítása felmérésekből, benchmark tanulmányokból, 3D modellekből és egyéb forrásokból a tervezési tanulmányok támogatása érdekében
  • Közreműködés jelentések, prezentációk elkészítésében, beleértve illusztrációkat, táblázatokat és rajzokat, hogy komplex műszaki ötleteket vizuális módon, közérthetően tudjuk prezentálni a különböző partnereknek

Elvárások

  • Hogy aktív főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszonyod legyen üzleti elemző, adatelemzés vagy Data Science képzésben, és minimum 4 lezárt féléved.
  • Aktív angol nyelvtudást és felhasználói szintű számítógépes ismeretet, magas szintű Excel és Power BI tudás
  • Heti 20 óra munkavégzést
  • Szimulációs szoftverek ismerete előny, pl.: Simio, CAST, Arena, VISSIM, VISUM

Amit kínálunk

  • 10 hónapos szakmai fókuszú gyakornoki időt, 2024. szeptember 1.-től 2025. június 30.-ig
  • Br. 307.700 Ft/hó havibért + sikeres projektfeladat elvégzése esetén bónusz + munkába járási támogatás
  • Teljes értékű csapattagként valóban szakmai feladatokat fogunk Rád bízni, valamit segítünk egyetemi gyakorlatod és szakdolgozatod kapcsán is
  • A fejlődésedet szakmai mentor segíti, projektek kivitelezésében vehetsz részt, sőt, egy idő után saját projektjeid is lesznek
  • Biztosítunk számodra soft-skill fejlesztő tréningeket is a szakmai fejlődés mellett
  • Rugalmasan alkalmazkodunk az iskolai elfoglaltságaidhoz
  • Része lehetsz egy nemzetközi, mégis családias közösség életének, megtapasztalhatod a BUD pezsgő munkahelyi életét: változatos céges programokon (Grill party, Mikulás buli, Karácsonyi buli, Budapest Park koncertek, Runway run, egyéb sportesemények, stb.) és csapatépítő programokon vehetsz részt

Céginformáció

Várunk Téged a BUD-hoz Repülőtéri kapacitás elemző gyakornok munkakörbe.

Ebben a pozícióban a repülőtér fejlesztési területünkhöz csatlakozva a pozíciód fő fókusza az utasáramlás problémás pontjainak azonosítása valamint a kapacitásigények megértése lesz. Az így szerzett adatok mentén fejlesztési javaslatokat várunk tőled a jelenlegi és jövőbeli projektek fókuszának meghatározásához, így munkáddal a jövő repülőterének tervezését támogatod! Ráláthatsz nagyszabású fejlesztési projektekre és a repülőtér komplex működésére! A 10 hónapos gyakornoki program végére megismerkedsz különböző adatelemzési technikákkal és szimulációs szoftverekkel!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, önéletrajzodat és motivációs leveledet kérjük, küldd el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Budapest Airport Zrt.