Rendezvényszervező

Reklámgyártással, rendezvény- eszköz biztosítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk rendezvényszervező kollégát.

  • Rendezvények teljes körű szervezése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a partnerekkel
  • Eszközbérletek intézése
  • Operatív csapattal való együttműködés
  • Back office feladatok: cég támogatása
  • Rendezvény esetén aktív részvétel

  • Microsoft Office kimagasló ismerete
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
  • Releváns szakmai végzettség és tapasztalat

  • Bejárás támogatása
  • Rugalmas munkaidő beosztási lehetőség
  • Széles körű rendezvényekben, projektekben való részvétel lehetősége
  • Nyugodt, barátságos környezet
  • Csapatépítő események

Munkavégzés helye

Gyöngyös,

Cégnév: EasyHiring Services Kft.