Feladatok

Rendezvények technikai igényének felmérése, megtervezése, kivitelezése. Önálló és csapatmunka rendezvény mérettől és egyéni képességek függvényében. Kis-, közepes- és nagyrendezvényekben való aktív részvétel, ezek előkészítésében, tervezésében, kivitelezésében egyaránt.

Elvárások

  • problémamegoldó képesség
  • rendszerlátás
  • precizitás
  • szervezőkészség
  • kommunikációs készség
  • önállóság
  • csapatmunka
  • számítógépes ismeretek
  • MS Office (különösen Excel) ismerete
  • adatkezelési ismeretek
  • adminisztrációs készségek

Előnyt jelent

  • angol nyelv
  • B kategóriás jogosítvány
  • rendezvény területen szerzett tapasztalat
  • AutoCAD
  • Skp

Amit kínálunk

  • megfelelő és stabil bérezés,
  • professzionális team,
  • kreatív, izgalmas munkákban való részvétel,
  • korrekt értékelés, elismerés,
  • jó hangulatú munkavégzés
  • fejlődési lehetőség
  • téliszünet
  • suli

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk, a ColorRent Kft 2020 januárjában indult el jelenlegiformájában, de 2004 óta dolgozunk a rendezvénypiacon. Elsősorban rendezvények műszaki kivitelezésével, eszköz bérbeadással és egyedi megoldásokkal vagyunk jelen a hazai piacon.
Célunk partnereink minőségi kiszolgálása és egy olyan vállalat működtetése ,melyre hosszú távon támaszkodhatnak megrendelői.

Kérlek csatold önéletrajzodat és pár szóban foglald össze, milyen számodra az ideális munkahely.