Feladatok

Teljesen felújított, modern, egyedi, családias stílusú gyönyörű VakVarjú Buda Éttermünk, új, reggeli szolgáltatással bővülő pozíciójára, Reggeliztető Felszolgáló - Pultos munkatársakat keresünk.

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat
  • Megbízható, lojális és csapatjátékos vagy

Amit kínálunk

  • Nettó 15.000 Ft-tól / nap
  • Napi étkezés és kávé biztosítása
  • Munkaidő: 7:00 - 13:00
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai képzések biztosítása
  • Kedvezményes céges angol oktatás, AYCM lehetőség és még sok más céges akció :)
  • Hosszútávú, stabil cégcsoport
  • Szakmai megbecsülés
  • Jó hangulat, klassz és támogató csapat

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

VakVarjú Buda Étterem tagja a Budapest több pontján működő VakVarjú Éttermeknek, illetve a Budapest Party Service-nek, mely Magyarország egyik legnagyobb forgalmú rendezvény-gasztronómiával foglalkozó cége, immár 21 éve. Cégcsoportunkhoz tartozik további három önkiszolgáló étterem: Bodza Bistro, Mákvirág Étterem (TV2), Adásszünet (MTVA) és a Monkey Bistro a Várkert Bazárban, valamint a Dobay Cukrászda.
Így nem is kérdés, hogy egy stabil lábakon álló cégcsoportról beszélünk! :)

Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődésed, ne habozz, kattints a "Jelentkezem" gombra. :)

Cégnév: Vakvarjú Kft.