Feladatok

  • az éttermi, elsősorban reggeliző vendégek kiszolgálása teljes munkaidőben, napi 8 órában, beosztástól függően hétvégi munkavégzéssel
  • felszolgálási feladatok csoportos ebédek és vacsorák, rendezvények alkalmával (ebből adódóan esetenként délutános munkavégzés)
  • a reggelihez kapcsolódó előkészítő folyamatok elvégzése,
  • a reggeli kínálat konyhai elkészítése, a büfépult frissítése,
  • mindezekhez kapcsolódó takarítási és mosogatási feladatok elvégzése
  • bár feladatok,
  • árukínálat feltöltése,
  • az étterem és a különtermek berendezése, terítése, leszedése, rendberakása

Elvárások

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Mosolygós, kedves személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmas, dinamikus, igényes munkavégzés, munka iránti elkötelezettség
  • Angol nyelvismeret
  • Csapatjátékos szemlélet

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Színes,változatos munka
  • Szervizdíj
  • Közösségi programok
  • Étkezési hozzájárulás
  • Munkába járás költségtérítése távolsági és budapesti közlekedésre egyaránt
  • All Heartists dolgozói kedvezménykártya, partnerkedvezmények
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • All You Can Move lehetőségek
  • Év végi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Accor szállodalánc több, mint 5500 szállodát üzemeltet világszerte. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben. A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!
Dolgozz egy megbízható, nemzetközi nagyvállalatnál, szerezz értékes szakmai tapasztalatot, fejlődj velünk és csalj mosolyt vendégeink arcára! Varázsoljunk együtt élményt az étkezésből! Feel Welcome!

A "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajz elküldésével.
Cégnév: Accor-Pannónia Hotels Zrt. ibis Styles Budapest Center