Feladatok

- reggeliztetés, büfé asztal töltése, asztalok letakarítása
- reggeli után előkészítés, az étterem takarítása
- éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés
- eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése
- vendégek fogadása, kiszolgálása
- számla kiállítása
- italhűtők feltöltése, gépek üzembe helyezése

Elvárások

- középfokú szakképesítés
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- pontos, precíz munkavégzés
- megbízhatóság, önállóság
- kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyt jelent

- szállodai gyakorlat
- idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

- hosszú távú munkalehetőség
- biztos, versenyképes jövedelem
- kulturált, családias munkakörnyezet
- vidám csapat

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szállodánk a Zsámbéki-medencében helyezkedik el gyönyörű környezetben. A főváros közelsége és a kiváló infrastruktúra miatt igen kedvelt mind az egyéni mind az üzleti vendégek körében. Wellness-részleggel, saját étteremmel és számos sportolási lehetőséggel rendelkezik a szálloda. Családias hangulat, kellemes munkakörnyezet jellemzi cégünket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: Szépia Bio & Art Hotel