Feladatok

Sikeres és gyorsan növekvő startup keres budapesti apartmanjaiba "vendégfogadót"/recepcióst.
Az apartmanok többsége Budapest belvárosában található és nem egy lokáción helyezkedik el.
Jelenleg NAPPALI (kb. 10 és 19 óra közötti) és ÉJSZAKAI (kb. 16 óra és hajnal 1 közötti) időszakba is keresünk munkatársakat, heti 3-5 nap munkavégzéssel (pl. felsőfokú tanulmányok mellett is végezhető).
A Vendégfogadó-Recepciós fő feladata a vendégek fogadása és az apartmanok ellenőrzése:
  • A vendégekkel való személyes találkozás az érkezésükkor, az apartman bemutatása, a vendégek kérdéseinek megválaszolása, a házirend ismertetése, stb.
  • Az apartmanok ellenőrzése: biztosítja-e a vendégek kényelmes tartózkodását, tisztaság van-e, a berendezések (fűtés, hűtés, wifi, stb.) megfelelően működnek-e.
  • A már becsekkolt vendégek problémáinak intézése (pl. az elromlott hajszárító helyett új kiszállítása, elveszett kulcs pótlása, stb.).

Elvárások

  • Angol nyelvtudás (a vendégekkel angolul kommunikálunk, mindenképpen szükséges a nyelvtudás).
  • Megnyerő, barátságos kommunikáció.
  • Hatékony és gyors problémamegoldó készség (késnek a vendégek, elment az áram, stb.)
  • Nagy munkabírás, a belvárosi apartmanok között sokszor a gyaloglás a leggyorsabb módja a közlekedésnek.

Előnyt jelent

  • Alap műszaki jártasság (pl. kazán feltöltése, wifi újraindítása, stb).
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szakmai tulajdonos, így a stabil működés biztosított
  • A gyorsan növekvő cég gyors előrelépésekre is lehetőséget ad
  • Barátságos munkakörnyezet

Céginformáció

Az egyik legnagyobb és továbbra is dinamikusan növekvő, Budapesten és Balatonon apartmanokat működtető cég, fiatal és pörgős csapattal. Stabil és erős háttér, amely fejlődési lehetőséget és rugalmasságot biztosít munkatársainak, illetve megbízott alvállalkozóinak.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük, csatold angol és/vagy magyar nyelvű önéletrajzod.
Cégnév: Hosting27 Kft.