Feladatok

  • Érkező vendégek fogadása, eligazítása
  • Tea és kávé készítés a vendégek számára
  • Helyiségek előkészítése az értekezletekhez, irodaszerek kikészítése
  • Felmerülő problémák önálló megoldása, kezelése
  • Posta kézbesítése, átvétele és szétosztása
  • Beérkező telefonhívások kezelése az ügyfelektől/TV nézőktől
  • Beérkező e-mailek kezelése
  • Napi ad hoc feladatokban való részvétel

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákokat tudunk foglalkoztatni)
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Angol nyelvtudás, főként szóban
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Alapszintű MS Office ismeretek
  • Precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Erős munkamorál
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Megoldásközpontú gondolkodásmód
  • Nyitott, vidám kisugárzás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Előny: Korábbi tapasztalat hasonló területen
  • Kezdés: Interjú után akár azonnal
  • Munkaidő: Hétfő és péntek között, heti körülbelöl 20 óra (napi 4 óra lehetőség szerint) irodai jelenléttel.
  • Munka időtartama: Hosszútávú
  • Bruttó bér: 2 000 Ft/óra

A jelentkezem gombra kattintás után csatold fényképes önéletrajzodat!