Feladatok

* bejövő telefonhívások, e- mailek fogadása és továbbítása az illetékes kollégáknak
* beérkező ügyfelek fogadása.
* kimenő és bejövő posta kezelése
* általános irodai adminisztrációs feladatok ellátása
* esetenként egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
* irodák működéshez szükséges eszközök beszerzésének lebonyolítása, beérkező anyagok elpakolása (irodaszer, konyhai anyagok, egyéb)
* mosdók napi rendszerességgel történő ellenőrzése (papír kéztörlő, kézmosószer, stb., nem takarítás!)
* kávé, tea főzése, felszolgálása az ügyvezetőknek, beérkező vendégeknek ☕️
* tárgyaló előkészítése megbeszélésekhez, illetve az ügyvezetők után csészék, poharak, hulladék leszedése, mosogatása
* irodai virágok öntözése

Elvárások

* középfokú végzettség
* felhasználói szintű számítógépes ismeret
* pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
* kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
* irodai környezetbe illeszkedő, jó megjelenés
* udvarias viselkedés

Előnyt jelent

* hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
* egyéb, irodai munkakörben szerzett tapasztalat
* ’’B’’ kategóriás jogosítvány
* angol nyelvtudás

Amit kínálunk

* versenyképes fizetés
* főállású, határozatlan idejű munkaviszony
* fiatalos, jó hangulatú légkör ☺️
* exkluzív irodai környezet
* céges rendezvények, kutyabarát, ingyen kávé, üdítő

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
Cégnév: Bastion Security Kft