Feladatok

  • Áru pontos átvétele és átadása
  • Árukiadás a raktárvezető utasításai alapján
  • Címkézés
  • Raktári rend fenntartása
  • Anyagmozgatás
  • Áruszállítás
  • Áru összekészítése
  • Vonalkód rendszer használata
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások

  • Raktárosi gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Nagy munkabírású, precíz, megbízható személyiség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Biztos munkahelyet egy összeszokott, jó légkörű támogatói csapatban

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: főállás, H-Cs: 7:00 - 15:30 vagy 8-16:30, pénteken 7:00-14:00 vagy 8-15:00

Munkába állás kezdete: azonnal

Céginformáció

Az Allegro Kft. www.allegro.hu 1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, orvosi műszerek, kórházi anyagok és eszközök forgalmazására szakosodott vállalat. Ma közel 50 főt foglalkoztató, több üzletágban tevékenykedő cég.

Vállalatunk tucatnyi orvosi műszertechnikai világcég kizárólagos magyarországi képviselője.

Fényképes pályázatát fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva, a jelentkezésben „Raktáros-szállító” megjelöléssel kérjük.

Cégnév: ALLEGRO Kft.