Feladatok

  • áru elpakolása FIFO elv alapján, kézi emelőgéppel, (békával),
  • raktáraink takarítása, folyamatos tisztántartása,
  • az előírt raktári leltározási folyamatok elvégzése, (havonta),
  • ételszállítási feladatok ellátása céges gépjárművekkel, (tranzit és emelőhátfalas kisteher),
  • göngyöleg begyűjtése, összekészítése visszaszállításra,
  • étteremvezetők utasításainak maradéktalan betartása,
  • HACCP szabályok betartása.

Elvárások

  • érvényes negatív mellkasröntgen lelet,
  • pontos, önálló, munkavégzés,
  • kulturált ápolt megjelenés,
  • szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés,
  • munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása.
  • érvényes „B” kategóriás vezető engedély,

Előnyt jelent

  • érvényes emelőhátfal kezelői engedély.

Amit kínálunk

  • ingyenes melegétkezés,
  • ingyenes kávé,
  • minőségi, új, modern munkaruhát biztosítunk számodra, mint raktáros,
  • fizetett szabadság,
  • teljes, bruttó havi béres bejelentés az MT. szerint,
  • határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk számodra,
  • kiszámítható munkaidő beosztás tervezése.
  •  „Számíthatsz Ránk program” – (ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi és családi tanácsadás szakemberektől),
  • dolgozói ajánlói rendszer,
  • számos kedvezményes vásárlási lehetőség országszerte partnereinknél.

Munkavégzés helye:

Győr, a kórház területén működő Delirest vendéglátó egységeinkben.

Munkarend:

folyamatos 1 műszak, H-V-ig, állandó délelőtt, 06-14.20-ig.

Kiszámítható munkaidő beosztás tervezése.

Munkahelyi extrák: melegétkezés, ingyen kávé, munkaruha

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Delirest Magyarország Kft. Magyarország legnagyobb munkahelyi vendéglátóipari és szerződéses vendéglátóipari vállalatcsoport tagja. Anyavállalatunk, a CEE Catering HoldCo Közép-Kelet Európa legnagyobb, magyar tulajdonban álló közétkeztető szolgáltatója. Magyarországon közel 74 étteremben: munkahelyeken, irodaházakban, kórházakban és iskolákban gondoskodunk vendégeink étkeztetéséről. Munkavállalóink létszáma megközelíti az 1.500 főt Magyarországon. www.delirest.hu

Jelentkezésedet fényképes önéletrajz küldésével várjuk.

Cégnév: Delirest Kft.