LPP Hungary Kft. - RESERVED

Raktáros (RESERVED - MOM)

Az LPP vállalata a ruhaipar vitathatatlan vezetője Lengyelországban. Márkáink a RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO és SINSAY vásárlók millióihoz jutnak el világszerte.

Az LPP csapata több, mint 25 000 kivételesen tehetséges munkavállalóból áll, akik motiváltak és elkötelezettek. Mindennapjainkat a szenvedély vezérli – ez a szenvedély késztet minket arra, hogy új kihívásokat keressünk, és arra törekedjünk, hogy a világ legjobb ruházati vállalatává váljunk.

Mik lennének a feladataid?

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Együttműködve az üzletvezetővel, folyamatosan szervezed a raktárban felmerülő napi feladatokat a meghatározott KPI célok elérése érdekében.
  • Folyamatosan kommunikálsz a látványtervező csapattal az aktuális raktározási problémákról, eladási statisztikákról,  a transzferekkel és szállításokkal kapcsolatos feladatokról.
  • Gondoskodsz arról, hogy minden áruszállítás időben fel legyen dolgozva, és kikerüljön a eladótérbe a meghatározott áruszállítási procedúra alapján.
  • Folyamatosan támogatod a csapatot a forgalmi célok elérése érdekében, állandó segítséget nyújtva a raktárak, illetve igény esetén az eladóterek területén.
  • Hatékonyan képzed csapatodat a raktárhelyiségek bevált gyakorlatairól, beleértve a munkavédelmi szabályokat valamint a vállalati eljárásokat.
  • Támogatod vállalat belső képzési rendszerét azáltal, hogy folyamatosan fejleszted csapatodat, képes vagy követhető és mérhető célok felállítására
  • Biztosítod a raktárhelyiségek eszközigényét, és azok állagának megóvását.
  • Kapcsolatot tartasz az online részleggel, felügyeled a leltározási folyamatokat, biztosítod a pontos leltárelőkészületeket.
  • Távolléted esetén megszervezed a helyettesítést és delegálod feladatokat a hatékony és zavartalan működés fenntartása érdekében.
  • Vezetők távolléte esetén levezeted a műszakot, és irányítod a csapatot.
  • Megőrzöd és nyilvántartod az összes üzlet vagy részleg napi munkájához kapcsolódó dokumentumokat, azokat a szabályok szerint rendszerezve tárolod.
  • Szükség esetén elvégzed az eladótérben felmerülő eladói feladatokat, illetve kezeled a pénztárat.

Téged keresünk,ha:

Téged keresünk, ha:

  • Közel áll hozzád a divat világa
  • Minimum küzépfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van legalább 1-2 év kereskedelmi tapasztalatod
  • Szereted az embereket, a pörgést, és mindig keresed a kihívásokat
  • Raktározási tevékenységben jártas vagy
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Rendelkezel analitikus látásmóddal
  • Kiemelkedő vásárló- és eredményorientáltság, illetve stratégiai gondolkodásmód jellemez
  • Példa értékű a teherbírásod

Mit tudunk ajánlani?

  • Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést nyújtunk számodra
  • Üzlet teljesítése után bónuszt biztosítunk
  • Helyi tömegközlekedési bérletet szolgáltatunk, vagy üzemanyag költség támogatást adunk
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Szakmai képzések, rendszeres tréningek várnak Rád
  • Vásárlási kedvezményben részesülsz az összes márkánkhoz
  • Munkaruha keretet kapsz minden szezonban
  • Helyet biztosítunk, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod céljaidat.
Cégnév: LPP Hungary Kft. - RESERVED