Feladatok

Gumiabroncsok, alufelnik ki- és betárolása, az áruk előkészítése kiszállításhoz ill. a szerelő műhely részére.
A termékek kiszállítása a megrendelőhöz ill. a telephelyek között.

Elvárások

Agilis, fiatalos, műszaki érdeklődésű kollégákat keresünk !

Előnyt jelent

Raktározási és targoncavezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

Cégünk hosszútávú munkalehetőséget és versenyképes bért kínál a feladatokat magas színvonalon elvégezni képes kollégák számára !

Céginformáció

Cégünk 30 éve foglalkozik gumiabroncsok és alufelnik forgalmazásával. Több világmárka hazai képviseletét látjuk el pl. OZ Racing,Sparco, MAK,MOMO,Keskin stb. Minőségi kiszolgálás a célunk és prémium vevőkör a vásárlóink jelentős része.
Cégnév: TOP-TYRE KFT