Feladatok

- Beérkező áruk átvétele és a megfelelő raktárhelyre történő mozgatása
- Kézi és gépi anyagmozgatás
- Kamionok lerakodása
- Kiszállítandó szállítmányok összekészítése csomagolása feladása
- Áru mozgatása anyag ki- és betárolás
- Raktári árukészlet felügyelete, leltározásban való aktív részvétel
- Bevételezés programba, árukiadás szállítólevéllel programból
- Webshop felület kezelése, aktualizálása, nyomon követése

Elvárások

- B kategóriás jogosítvány
- Érvényes targoncavezetői jogosítvány
- Számítógépes alapismeretek (Word, Excel, Photoshop) és
- Képszerkesztési alapismeretek alap grafikai munkákhoz

Előnyt jelent

- Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat

Amit kínálunk

- Stabil munkahely
- Jogtisztán bejelentett kiemelt bér
- Szabad hétvégék
- Hosszútávú munkalehetőség
- Azonnal betölthető állás

Céginformáció

Cégünk a HE Hans Eibinger Magyarország Kft. 1998-ban alakult és 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás. Budapest agglomerációjához tartozó Szigetszentmiklós településen található telephelyünk, mely a M0-s útról percek alatt megközelíthető.
Fő tevékenységünk közé tartozik a hulladékgyűjtő teherautók bérbeadása, hulladékgyűjtő és építőipari tehergépjárművek javítása, speciális felépítményeiknek alkatrész kereskedelme és tehergépjármű kereskedelem.