Feladatok

  • komissiózás, termékek csomagolása, címkézése
  • gumilemezek, tömlők méretre vágása (megtanítunk rá!)
  • anyagmozgatás targoncával és kézi erővel
  • raktári rend fenntartása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • fizikai állóképesség
  • megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • 1-3 év raktárban szerzett tapasztalat
  • targoncavezető jogosítvány

Amit kínálunk

  • pozícióhoz illeszkedő, dinamikusan fejlődő bérezés, (rendszeres bérkorrekció)
  • megbízható, stabil munkahely (az összes Covid-19 hullámot leépítés nélkül, sikerekkel zártunk)
  • cafetéria (SZÉP kártya), bejárás támogatás
  • munkaruha (öltöző, zuhanyzó)
  • étkezési lehetőség (külön konyha, hűtő, mikro)
  • kávé, tea, tisztított víz, szóda korlátlan fogyasztása
  • hosszútávú munkalehetőség, azonnali munkakezdés
  • túlóramentes, kiszámítható munkaidő (08:00-16:30), egy műszakos munkarend (szabad hétvégék)
  • budapesti telephelyünkről ingyenes céges buszjárat reggel és munkavégzés után (kb. 8-10 perc)
  • gyakori csapatépítők, céges rendezvények, túrák

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Power Belt Kft. Magyarország egyik piacvezető, dinamikusan fejlődő kereskedelmi vállalkozása hajtástechnikai termékek forgalmazásával foglalkozik immár 30 éve.

Családias légkörű cégünk műszaki érdeklődésű kollégát keres gyáli telephelyére. Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a túlóramentes kiszámítható munkaidő és szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével.