Ha már nem bírod a változó időjárást és inkább olyan helyen töltenéd az időd, ahol a térded sem sajog. Rendelkezel vezetőállásos targonca jogosítvánnyal? Segítünk!Német kiskereskedelmi üzletlánc partnerünk keres szárazáru raktárba áru összekészítőt.

Feladatok, amik rád várnak:

  • Szárazárú termékek összekészítése szállításra

  • Raktári rend fenntartása
  • Egyéb raktári feladatok ellátása
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök rendeltetésszerű használata

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy

Milyen a műszakbeosztás?

  • A műszakot TE választhatod meg

  • Amiből választhatsz: 06:00-14:30 vagy 8:00-16:30 vagy 9:00-17:30 között, hétfőtől-szombatig, heti 5 nap

Amire szükséged lesz:

  • Vezetőállásos targonca jogosítvány(3313)
  • A pontosságod
  • A megbízhatóságod

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Mit kínálunk a munkádért?

  • Havi bruttó548.550 Ft (nettó 364.700 Ft)

  • Munkába járás költségének támogatása

  • Céges buszjárat

    -Érd-Törökbálint-Budaörs: 06:00-14:30 műszakban

    - Oroszlány-Tatabánya: 09:00-17:30 műszakban

    - Bp. Boráros tér-Újbuda Center-Sasadi út: 08:00-16:30 műszakban

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.