Feladatok

- áru beérkeztetése
- partnerek szakszerű kiszolgálása, komissiózás
- leltározásban való aktív részvétel
- reklamációs áruk kezelése

Elvárások

- jó fizikum
- jó kommunikációs készség
- csapatmunkában való részvétel
- raktári rend és fegyelem betartása

Előnyt jelent

- "B" kategóriás jogosítvány
- targonca vezetői képesítés
- műszaki beállítottság
- gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk

- munkaruha
- védőital
- tiszta környezet
- stabil háttér
- főállású, bejelentett munkaviszony
- munkavégzés: hétfő-péntek 7:30-16:00

Céginformáció

Kertészeti szerszámok, gépek és egyéb eszközök nagykereskedelmi forgalmazása.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, küldje el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.
Cégnév: ANALÓG SZEGED Kft.