Feladatok

• Targoncás vagy kézi anyagmozgatás
• Számítógépes adatbázis kezelés (SAP)
• Változatos munkakör - egyéb benti raktáros feladatok ellátása

Elvárások

• Szakmai tapasztalat
• Pontos, precíz, önálló munkavégzés
• érvényes targoncavezetői jogosítvány

Előnyt jelent

• Gyakorlat
• SAP ismeret
• Szorgalom és kitartás

Amit kínálunk

• Kellemes, modern munkahelyi környezet
• Próbaidő lejárata után egészségbiztosítás, amely         számos magán egészségügyi ellátásra felhasználható
• Teljes munkaidős állás, Munkaidő: H-Cs. 7:30-16:30, P.     7:30-14:00.
• Határozatlan idejű munkaszerződés, jogtisztán bejelentett bér
• Munkába járás költségtérítése 30 Ft/km

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Euroflow Zrt. jelentős nemzetközi beszállítói háttérrel rendelkező cég, amely a vízügyi és gázipari szegmensek számára kínál széles termékportfóliót már 28 éve.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: EUROFLOW Zrt. Kft.