Feladatok

Cukrász, Sütőipari alapanyagok nagykereskedelmével foglalkozó cég, Kaposvári telephellyel, több mint 30 éve kiemelkedő helyet foglal a hazai Cukrász, Pék alapanyag ellátásban.
Raktáros
Cukrász, sütőipari nagykereskedés Kaposvári Telephelyen működő csapatába keres B kategóriás jogosítvánnyal, és érvényes Targonca vezetői igazolvánnyal, tapasztalattal rendelkező Raktáros munkatársat.
Feladatok:

  • Áru átvétele, kiadása, mozgatása, áru összerakása partnereink számára, vevők kiszolgálása
  • Egyéb raktári szakmunka

Elvárások

  • munkabíró képesség
  • jó terhelhetőség
  • aktív csapatmunka
  • jó szervező képesség
  • tapasztalat

Előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Kiszámítható munkavégzés
  • Stabil hosszú távú munkahely

önéletrajz

Cégnév: OBERT KFT.