Street Kitchen Kft.

Raktáros

12 étteremből álló, folyamatosan bővülő étteremlánc, X. kerületben található központi termelőkonyhájára keresünk pozitív szemléletű, megbízható raktárost.

Főbb feladatok, munkák

  • napi áruátvétel tételesen, minőségileg, mennyiségileg, szakosított tárolás
  • éttermek nyersanyag igényeinek összekészítése
  • napi főzési nyersanyagok összekészítése
  • előkészített nyersanyagok selejtezésének nyilvántartása, visszaellenőrzése gazdaságosság szempontjából
  • raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, a raktár rendjének és tisztaságának betartása
  • feladatkörrel együtt járó adminisztráció
  • FIFO betartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • hasonló területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • érvényes targoncás jogosítvány
  • 06:00-19:00 műszakok vállalása

Amit kínálunk

  • korrektek vagyunk, ígéreteinket megtartjuk, ha megbízható munkahelyben gondolkozol, ez abszolút a te helyed
  • munkahelyi étkezés
  • pizza- és gyümölcsnapok
  • kedvezményes sportolási lehetőség, csapatépítő programok és szuper hangulat vár rád a X. kerületben található központi konyhánkon
  • kiszámítható, tervezhető beosztás
  • havi 2 szabad hétvége

Egyéb információ

Ha magadra ismertél, ne habozz, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintás után.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
Cégnév: Street Kitchen Kft