Partnerünk, immár 32 éves múltra visszanyúló, raktározási és árukezelési szolgáltatást nyújtó játéknagykereskedő cég. Vedd ki a részed a vállalat küldetéséből, és csatlakozz hozzájuk

Raktáros

pozícióba.
Szerezzünk örömet együtt a gyerekeknek!
Raktárosként nagyban hozzájárulsz ahhoz, hogy a játékok célt érjenek és boldogságot vigyenek a gyerekek életébe.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Áruátvétel
  • Anyagmozgatás
  • Áru ki-és betárolása
  • Komissiózás
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Online értékesítés összeállítása, csomagolása, számlázása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Alapfokú végzettség
  • Okos eszközök, PDA ismerete
  • Raktári tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Szezonális időszakban hétvégi munkavégzés és túlmunka vállalása

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Targoncavezetői engedély

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • fizetés juttatás pénz bér

    Műszakpótlék

    Mt.- ben meghatározott 30%-os műszakpótlék

    Bónusz

    Teljesítmény és jelenlét alapú bónusz

  • ingyenes céges busz járat

    Céges járat

    Budapestről Törökbálintra 7:00 és 12:00; Törökbálintról Budapestre 16:10 és 21:10

  • ital támogatás innivaló védőital

    Kávé és védőital

    Korlátlan kávé és védőital fogyasztás biztosított számodra

    Utazási költségtérítés

    30 Ft/km üzemanyag térítés

  • munkaidő munka idő műszak

    Tervezhetőség

    2 műszak, 8 óra: 07:30-16:00 / 12:30-21:00

    Alapbér

    Bruttó 436.000 Ft/hó alapbér

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.