Feladatok

Amennyiben úgy érzed, szívesen dolgoznál egy fiatalos, lendületes csapatban, úgy az alábbi feladatok várnának rád:
  • Betárolod a beérkező árut a raktárba
  • A raktáron belül áttárolod szükség esetén az árut
  • A megrendelt árut összekészíted szedőlista alapján.
  • Szükség esetén megrendelt árut kézzel becsomagolod / bedobozolod.
  • Rendben és tisztán tartod a raktárat
  • Ellátod az egyéb raktári feladatokat.
  • Elbírsz az áruk súlyával, ami 1 kg és 20 kg között mozog.
  • Betárolod az import raktárunkból kijövő kész árut.
  • Részt veszel a leltár előkészítési folyamataiban. (előkészítés, leltározás)

Elvárások

  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Büntetlen előélet

Előnyt jelent

  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat (Kezdők jelentkezését is várjuk)
  • Targonca vezetői engedély (3312, 3324)
  • Alkoholos italok, kávék, teák, csokoládék raktározásában szerzet tapasztalat.

Amit kínálunk

  •    Barátságos, fiatalos légkör
  •    Kedves, segítőkész kollégák
  •    Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem
  •    Biztos, hosszútávú munkahely
  •    Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Ecseri út 14-16.
  •    Próbanap lehetőség

Munkaidő:
1 műszakos munkarend, Hétfőtől - Péntekig 7:45 – 16:15 között.

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő cégünk, Magyarországon főként a nehezen vagy egyáltalán nem elérhető, különleges italokkal foglalkozik.
Folyamatosan bővülő sikeres csapatunkba új munkatársakat keresünk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: iDrinks.hu Italkereskedés