Feladatok

- A te feladatod lesz a dokumentumok selejtezése, rendszerezése
- Számítunk rád az iratok raktárhelyiségen belüli mozgatásában

Elvárások

- Rendelkezz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
- Ha esetleg passzív féléven vagy, de még nem töltötted be a 25. életéved, szintén jelentkezhetsz
- Fontos, hogy heti 4-5 napot tudj vállalni (a munka körülbelül 1 hónapig tart)
- Legyél precíz, és szorgalmas

Előnyt jelent

- Ha heti 5 napot tudsz dolgozni

Amit kínálunk

#diákmunka
#szabad hétvége
#25 év alatt bruttó = nettó

Céginformáció

Nemzetközi partnerünk Magyarországon a negyedik legnagyobb vállalatcsoport, több, mint 18 ezer főt foglalkoztat, működése a teljes hazai energiarendszert lefedi. Legfontosabb erényeik az ügyfélközpontú szemléletmód és az elkötelezettség.

Ha tudsz azonosulni a cég értékrendjével, szeretnél fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!
Cégnév: Get Work Iskolaszövetkezet