Feladatok

  • Rakatbontás
  • Mosási előkészítés, mosás
  • Mosott, szárított göngyöleg leszedése; egység rakattá alakítása
  • Rakatösszeállítás
  • Csomagolás

Elvárások

  • minimum befejezett általános iskolai végzettség

Előnyt jelent

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel 

Céginformáció

Debreceni göngyölegtisztítással foglalkozó partnerünk számára keresünk új munkavállalókat. 

Jelentkezés módja

Önéletrajz megküldésével
Cégnév: HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Raktáros Győr-Moson-Sopron megye

A Pannon-Work Zrt. kunszigeti partnercége részére munkatársat keres raktáros munkakörbe. Partnercégünk fő profilja a gumi és gumi-fém tömítések ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Raktárkezelő Pest megye

A beérkező áruk raktárba történő betárolása Raktári árukészlet mozgatása és leltározása A kiszállítandó áruk összekészítése szállításra Kézi ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Targoncavezető-raktáros Borsod-Abaúj-Zemplén megye

kézi és gépi anyagmozgatási feladatok ellátása faipari alapanyagok, félkész, illetve kész termékek kamion fel-és lepakolása áru összekészítése ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE