HSA Kft.
Partnerünk Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

Raktári csomagoló operátor

Feladatok

  • Kézi csomagolási, újracsomagolási tevékenységek elvégzése
  • Kézi anyagmozgatás
  • Az áruk szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatása és elhelyezése ügyelve arra, hogy a kijelölt raktárhelyekre kerüljenek
  • Általános raktári teendők ellátása és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 12 órás műszak vállalása
  • Debreceni munkavégzés vállalása

Előny

  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 450 000 Ft/hó
  • 32 000 Ft cafeteria havonta
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség

  • Fényképes önéletrajzzal

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
Cégnév: HSA Kft.