Feladatok

  • Rakodógép rendeltetésszerű üzemeltetése, tisztántartása, üzemi karbantartása,
  • Telepi anyagkiszolgálási és rakodási feladatok elvégzése,
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése,

Elvárások

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány megléte,
  • Legalább 1 éves gépkezelési gyakorlat,
  • Nehézgépkezelői képesítés (1111 traktoralapú univerzális; 4511 hidraulikus rakodók) megléte
  • Megbízható és rugalmas személyre van szükségünk, akire lehet számítani és lelkiismeretesen végzi munkáját

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Miskolc 30 km körzetén belüli lakhely,
  • C,E kategóriás jogosítvány,
  • Autószerelői-, gépszerelői gyakorlat,
  • Villanyszerelési alapismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely,
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony,
  • Munkakörhöz kapcsolódó versenyképes fizetés,
  • Munkaruha biztosítása,
  • Szabad hétvége,
  • Kezdés/végzés normál munkaidőben,
  • Előmeneteli lehetőség.

Céginformáció

Társaságunk Miskolc és környékén végez transzportbeton gyártást, szállítást, és szivattyús bedolgozást. Munkatársaink elkötelezettek az iránt, hogy az ügyfelek megelégedettségére a legmagasabb szintű szolgáltatást nyújtsák.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: REMIX BETON Kft.