A Sanofi újpesti telephelye 2021 novemberében az EUROAPI céghez csatlakozott, amely a gyógyszeripari hatóanyagok vezető európai gyártója. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. Termelési, kereskedelmi és fejlesztési tevékenységét öt európai országban, összesen hat hatóanyaggyártó telephely bevonásával egyesíti, az itt gyártott termékek 80 országban kerülnek értékesítésre.

Feladatok:

  • Dokumentációs adatgyűjtés minőségellenőrzési területre
  • Adatelemzési feladatok ellátása
  • Monográfiák és törzsadatok készítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok (vegyész vagy analitikus vagy biológus)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precizitás, monotonitástűrés

Munkaidő

  • Heti 20-25 óra munkavégzés
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Versenyképes órabér: br. 2300 Ft/óra
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • Vegyipari érdeklődés

Töltsd ki az alábbi jelentkezési lapot! Ha bármilyen kérdésed van, fordulj hozzám bizalommal e-mailben. ([email protected])
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet