Feladatok

  • Vendégek kiszolgálása;
  • Üdítő, kávé kiadása;
  • Asztalok lerámolása;

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszony;
  • hosszútávú munkavállalási szándék;
  • Heti min. 2-3 nap vállalása;
  • precíz és kommunikatív személyiség;
  • érvényes egészségügyi kiskönyv és tüdőszűrő lelet megléte (ha nincs, mi segítünk a beszerzésében);

Amit kínálunk

  • br. 1534-os órabér;
  • hosszút távú munkalehetőség;
  • fiatalos, segítőkész csapat;
  • rugalmas munkaidő; ( hétköznapokon 6:30-13:00 között vagy 13:00-19:00 között (rendezvény függvénye);
  • történelmi városrészben, modern munkakörnyezet;

Céginformáció

A Job Force Iskolaszövetkezet 2013-ban jött létre a Work Force csoport tagjaként. Célunk, hogy a diákoknak értékes munkalehetőségeket biztosítsunk, amelyek segítik őket a jövőjük megalapozásában. Legyen szó adminisztratív feladatokról, vendéglátásról, kereskedelemről vagy informatikától, nálunk mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb diákmunkát vagy gyakorlati helyet.
A Parlament szomszédságában, történelmi környezetben található, rendezvényszervezéssel foglalkozó partnerünk csapatának keressük legújabb tagját!

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed ne késlekedj, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!

Cégnév: Job Force Iskolaszövetkezet