Feladatok

Budapest egyik legkiemelkedőbb helyén, a Kossuth téren található Elysée Bisztró és Kávéház, nagy forgalmú helyeken TÖBB ÉVES TAPASZTALATTAL RENDELKEZŐ kollégát keres, környezetére igényes, dolgozni szerető, PULTOS, FELSZOLGÁLÓ munkakörre, átlagon felüli bérezéssel!

Elvárások

  • szeress csapatban dolgozni,
  • legyél motivált és lelkes.

Mi is ilyenek vagyunk!

Előnyt jelent

  • Több éves tapasztalat a vendéglátás területén
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Más idegen nyelv társalgási szintű ismerete
  • Precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Piaci átlagot meghaladó, átlagon felüli fizetés
  • Állandó egész éves munka
  • Stabil háttér
  • Havi 15-16 munkanap
  • Személyzeti étkezés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Cégnév: Pediáter Kft./Elysée