Feladatok

  • Kávé készítés La Marzocco gépen
  • Saját üzemünkben készült croissant jellegű és cukrász termékek értékesítése
  • Vevők udvarias és kedves kiszolgálása
  • Nyitáshoz, valamint záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Vendégtér és pult tisztántartása
  • Kávé és szendvicsek elkészítése

Elvárások

  • Legyen rutinod, tapasztalatod kávégéppel, kávé készítésben
  • Mosolygós, önmagára és munkájára igényes
  • Vendégekkel kedves, vidám, pozitív kisugárzású
  • Hosszútávon elkötelezett a vendégek és a csapat iránt
  • Talpraesett, megbízható
  • Nyitott személyiség
  • Társalgási angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Ha ismered és szereted az újhullámos kávékat
  • Ha van barista képesítésed
  • Latte art készítésben van tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Fiatalos, modern környezet
  • Fogyasztás a saját termékekből, kávéból
  • Megbecsülés
  • Vidám, segítőkész csapattal dolgozol együtt
  • Bejelentett foglalkoztatás
  • Versenyképes, kiszámítható jövedelem + borravaló

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 3 éve működik, minőségi leveles tésztás péktermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Emelett cukrásztermékeket is gyártunk, illetve kávét is pörkölünk. Szeretünk kísérletezni, új dolgokat, technikákat kipróbálni.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Grumpy Monkey Kft.