Feladatok

  • Vendégek kedves, udvarias kiszolgálása
  • Kasszakezelés
  • Hűtőpultok feltöltése, raktárkészlet figyelemmel kísérése
  • Telefonon beérkező rendelések továbbítása a cukrászoknak
  • Vendégtér és a pult tisztán tartása
Munkaidő: munkaidőkeretben heti 3-4 nap beosztás szerint.

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz, lelkes munkavégzés
  • Barátságos, udvarias jellem

Előnyt jelent

  • Vendéglátás szakirányú tanulmányok

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

A Dunaharasztiban található Karl Cukrászda 2003-óta üzemel, méltán híres saját készítésű tortáiról és fagylaltjairól.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: PRALINÉ Kft.