Feladatok

Főbb feladatok:
  • Termékek kipakolása, rendszerezése, pult feltöltése.
  • Szendvics készítés, péksütemények sütése.
  • Vevők kiszolgálása, kávéfőzés.
  • Pénztárgép kezelése.
  • Üzlet és pult rendben tartása.
Persze ezeket nem egyedül kell elvégezned. Fontos, hogy Te is csapatjátékos legyél így könnyen megtalálod a helyed nálunk.

Elvárások

Téged keresünk ha:
  • szereted a pörgést és a változatos munkafeladatokat
  • igényes vagy a munkádra és a környezetedre
  • pozitív, mosolygós személyiséged van
  • nem okoz gondot a korán kelés és a két műszakos munkabeosztás

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny de nem feltétel.

Amit kínálunk

Bejelentett folyamatos munkaviszony, versenyképes  fizetés, dolgozói kedvezmény, szép, modern munkakörnyezet és eszközök.

Céginformáció

Családi tulajdonban lévő Lipóti Pékség keres új munkatársakat a hamarosan nyíló Budaörs Antana Park üzletébe.
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Károly király utca 145.

A “jelentkezem” gombra kattintva várjuk  fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével.